Антисептики для обработки древесины

ВОГНЕБІО ПРОФ
деревозахистний препарат для зовнішніх і внутрішніх робіт
Кортекс Вогнебіо Проф призначений для комплексного захисту від загоряння, поширення полум'я, гниття, цвілі, синяви та комах-деревоточців дерев'яних матеріалів, конструкцій та споруд житлового, громадського, виробничого і сільськогосподарського призначення в умовах гігроскопічного та конденсаційного зволоження без контакту з грунтом, впливу атмосферних опадів, грунтової вологи.
Кортекс Вогнебіо Проф застосовують для професійної обробки стропильних конструкцій дахів, балок, ферм, міжповерхових перекриттів, обшивок стін і перегородок, конструкцій, підданих займанню, горінню, біоруйнуванню
*допускається застосовувати Кортекс Вогнебіо Проф для біозахисту зовнішніх стін, фронтів, карнизів за умови подальшого покриття вологостійкими ЛФМ поверх засобу, що повністю ввібрався.
При дотриманні вказівок щодо використання:
• 2 група вогнезахисної ефективності
• Переводить деревину в важко займистий матеріал
• Середній термін біозахисту - 20 років під покрівлею
• Придатний для обробки деревини вологістю до 30%
• Не впливає на міцність і склеюваність деревини
• Низька корозійна агресивність
• Без запаху, зберігає текстуру, не перешкоджає диханню деревини
• Забарвлює деревину в червоний колір для контролю вогнебіозахисних робіт
Засіб захисний для деревини Кортекс Вогнебіо Проф ГОСТ 28815 – 96
Висновок Державної санітарно–епідеміологічної експертизи № 05.03.02–04/65764 від 28.10.2014р.
Посвідчення якості та паспорт безпеки Кортекс Вогнебіо Проф ГОСТ 28815 – 96
Засіб Кортекс Вогнебіо Проф наносять на очищену від бруду, пилу, інших покриттів поверхню деревини пензлем, валиком, розпилювачем, зануренням, вимочуванням або іншими способами при плюсовій температурі. Не обробляти мерзлу деревину. Обробку проводять в 2-3 прийоми з інтервалом 20-40 хвилин, забезпечуючи сумарну витрату без урахування втрат не менш 600 г / м2 для II групи вогнебіозахисту (важко займиста деревина) і не менше 300 г / м2 для біозахисту. . Працювати в захисних окулярах, рукавичках, респіраторі, виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Токсичність "Малобезпечні"(IY клас небезпеки) відповідно до СН 4617 – 88 гранично допустимі концентрації (ГДК) шкідливих речовин в повітрі робочої зони . Склад: водний розчин цільових компонентів. Зберігати і транспортувати в герметично закритій тарі виробника, окремо від харчових продуктів. Пожежо-, вибухобезпечно. Утилізувати як побутові відходи. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Допускається випадання незначного осаду. Перед застосуванням - перемішати. Вироблено в Україні.
ВОГНЕБІО
Деревозахистний препарат. Для зовнішніх і внутрішніх робіт
Кортекс Вогнебіо призначено для захисту від загоряння, поширення полум'я, гниття, цвілі, синяви та комах-деревоточців дерев'яних матеріалів в умовах гігроскопічного та конденсаційного зволоження без контакту з грунтом, впливу атмосферних опадів, грунтової вологи. Кортекс Вогнебіо варто застосовувати для професійної обробки стропильних конструкцій дахів, балок, ферм, міжповерхових перекриттів, обшивок стін і перегородок, конструкцій, підданих займанню, горінню, біоруйнуванню.
* допускається застосовувати Кортекс Вогнебіо для біозахисту зовнішніх стін, фронтонів, карнизів і т.д. за умови подальшого покриття вологостійкими ЛФМ поверх засобу, що повністю ввібрався.
При дотриманні вказівок щодо використання:
• IІ група вогнезахисної ефективності
• Переводить деревину в важко займистий матеріал
• Не змінює колір деревини, забарвлення - водними морилками
• Середній термін біозахисту - 20 років
• Не має запаху, не збільшує гідроскопічність деревини
• Придатний для обробки деревини вологістю до 30%
• Не впливає на міцність і склеюваність деревини
• Зберігає текстуру, не перешкоджає диханню деревини
• Низька корозійна агресивність
• Зупиняє біопоразки що вже почались

Засіб захисний для деревини Кортекс Вогнебіо ГОСТ 28815 – 96
Висновок Державної санітарно–епідеміологічної експертизи № 05.03.02–04/65764 від 28.10.2014р.
Посвідчення якості та паспорт безпеки Кортекс Вогнебіо ГОСТ 28815 – 96

Засіб Кортекс Вогнебіо наносять на очищену від бруду, пилу, інших покриттів поверхню деревини пензлем, валиком, розпилювачем, зануренням, вимочуванням або іншими способами при плюсовій температурі. Не обробляти мерзлу деревину. Обробку проводять в 2-3 прийоми з інтервалом 20-40 хвилин, забезпечуючи сумарну витрату без урахування втрат не менш 600 г / м2 для вогнебіозахисту і не менше 300 г / м2 для біозахисту. Працювати в захисних окулярах, рукавичках, респіраторі, виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Токсичність "Малобезпечна"(IY клас небезпеки) відповідно до СН 4617 – 88 гранично допустимі концентрації (ГДК) шкідливих речовин в повітрі робочої зони. Склад: водний розчин цільових компонентів. Зберігати і транспортувати в герметично закритій тарі виробника, окремо від харчових продуктів. Пожежо-, вибухобезпечно. Утилізувати як побутові відходи. Після розморожування і перемішування властивості зберігаються. Допускається випадання осаду. Перед застосуванням - перемішати.
БІО
Важковимиваючий антисептик для житлових об’єктів Для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Кортекс Біо призначений для посиленого захисту дерев'яних конструкцій від гниття, цвілі, синяви і комах - деревоточців при безпосередньому контакті з людиною і домашніми тваринами в особливо важких умовах експлуатації, активній дії гігроскопічної, конденсаційної, атмосферної і грунтової вологи, при контакті з грунтом, органічними відходами.
Кортекс Біо рекомендується для захисту житлових і господарсько - побутових споруд, лазень, садових і дачних меблів, теплиць, льохів, кошар, настилів по грунту, лаг, рам, верхніх і нижніх вінців, а також як захисна грунтовка перед забарвленням. Компоненти Кортекс Біо хімічно зв'язуються з деревиною, утворюючи в ній трирівневу важковимиваючу захисну оболонку.
При дотриманні вказівок щодо використання:
Термін зберігання біозахисту 20-25 років
Вдосконалена формула - покращувані екологічні характеристики
Важковимиваючий - після обробки не потрібне забарвлення, гідроізоляція Високоефективний проти димових грибів.
Не сприяє корозії чорних металів (цвяхи, скоби, кріплення і ін.).
Додає деревині темно - зеленуватий відтінок.
Не впливає на міцність, склеюваність і забарвлення деревини.
Зберігає текстуру, не перешкоджає диханню деревини.
Продукт екологічно чистий, не включає токсичних з'єднань хрому, а також не містить інших токсинів і отрут.
Засіб захисний для деревини Кортекс Біо ГОСТ 28815 – 96
Висновок Державної санітарно–епідеміологічної експертизи № 05.03.02–04/65764 від 28.10.2014р.
Посвідчення якості та паспорт безпеки Кортекс ГОСТ 28815 – 96
Обробляти засобом Кортекс Біо очищену від бруду, кори, лубу, інших покриттів поверхню деревини пензлем, валиком, зануренням, розпилювачем, вимочуванням при плюсовій температурі. Не обробляти мерзлу деревину. При антисептуванні наносити Кортекс Біо на поверхню в 2-3 прийоми з інтервалом 30-40 хвилин, забезпечуючи сумарну витрату без врахування втрат не менше 300 г/м2 і 100-130 кг/м3 при просоченні. Працювати в захисних окулярах, рукавичках, респіраторі. Виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Токсичність: "малонебезпечний" (IY клас небезпеки) відповідно до СН 4617 – 88 гранично допустимі концентрації (ГДК) шкідливих речовин в повітрі робочої зони. Склад: водний розчин цільових компонентів. Зберігати і транспортувати в оригінальній герметично закритій тарі виробника окремо від харчових продуктів. Пожаро-, вибухобезпечне. Утилізувати як побутові відходи. Після розморожування і перемішування властивості відновлюються. Допускається випадання осаду. Перед використанням перемішати.
Антисептик
Важковимиваючий, що консервує для важких умов. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Кортекс Антисептик призначений для посиленого захисту дерев'яних конструкцій від гниття, цвілі, синяви і комах - деревоточців в важких умовах експлуатації, активній дії гігроскопічної, конденсаційної, атмосферної і грунтової вологи, при контакті з грунтом, органічними відходами. Антисептик застосовують для обробки відповідальних важкодоступних будівельних і господарських елементів, схильних до активного біоруйнування: настили по грунту, лаги, стовпи, забори, огорожі, опори, причали, теплиці, льохи, обрешетувань, верхні і нижні вінці, а також як захисна грунтовка перед забарвленням. Компоненти Кортекс Антисептик хімічно зв'язуються з деревиною, утворюючи в ній трирівневу важковимиваючу захисну оболочку.
При дотриманні вказівок при використанні:
Термін зберігання біозахисту 20-25 років
Важковимиваючий - після обробки не потрібне забарвлення, гідроізоляція Високоефективний проти димових грибів.
Додає деревині темно коричнюватий відтінок
Не впливає на міцність, склеюваність і забарвлення деревини.
Зберігає текстуру, не перешкоджає диханню деревини
Оброблена деревина не виділяє шкідливих речовин, не має запаху
Продукт екологічно чистий, не включає токсичних з'єднань хрому, а також не містить інших токсинів і отрут.
Засіб захисний для деревини Кортекс Антисептик ГОСТ 28815 – 96
Висновок Державної санітарно–епідеміологічної експертизи № 05.03.02–04/65764 від 28.10.2014р.
Посвідчення якості та паспорт безпеки Кортекс ГОСТ 28815 – 96
Обробляти засобом Кортекс Антисептик очищену від грязі, кори, лубу, інших покриттів поверхню деревини кистю, валиком, зануренням, розпилювачем, вимочуванням при плюсовій температурі. Не обробляти мерзлу деревину. При антисептуванні наносити Кортекс Антисептик на поверхню в 2-3 прийоми з інтервалом 30-40 хвилин, забезпечуючи сумарну витрату без врахування втрат не менше 350 г/м2 і 250-280 кг/м3 при просоченні. Працювати в захисних окулярах, рукавичках, респіраторі. Виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Токсичність: "малонебезпечний" (IY клас небезпеки) відповідно до СН 4617 – 88 гранично допустимі концентрації (ГДК) шкідливих речовин в повітрі робочої зони. Склад: водний розчин цільових компонентів. Зберігати і транспортувати в оригінальній герметично закритій тарі виробника окремо від харчових продуктів. Пожаро-, вибухобезпечно. Утилізувати як побутові відходи. Після розморожування і перемішування властивості відновлюються. Допускається випадання осаду. Перед використанням перемішати.
ЕКО БІО
Антисептик безкольоровий для приміщень. Для зовнішніх і внутрішніх робіт.
Кортекс Еко Біо призначений для захисту дерев'яних конструкцій від гниття, цвілі, синяви і комах – деревоточців в умовах конденсаційного зволоження без контакту з грунтом, дії атмосферних опадів, грунтової вологи. Кортекс Еко Біо переважний при обробці стін, підлог і перегородок усередині будівель і споруд, а також мансард, обрешетувань, горищних конструкцій. Допускається застосовувати Кортекс Еко Біо для обробки зовнішніх стін, обшивок, фронтонів, і інших елементів зовнішньої служби за умови подальшого покриття вологостійкими лакофарбними матеріалами. Компоненти Кортекс Еко Біо утворюють в деревині дворівневу захисну оболонку.
При дотриманні вказівок при використанні:
Термін зберігання біозахисту 20-25 років
Добре проникає в деревину, не збільшує гігроскопічність
Високоефективний проти дерево-руйнівних грибів
Не змінює колір деревини, забарвлення - водними морилками
Зберігає текстуру, не перешкоджає диханню деревини
Не впливає на міцність, склеюваність і забарвлення деревини
Не виділяє шкідливих речовин і не має запаху
Продукт екологічно чистий, не включає токсичних з'єднань хрому, а також не містить інших токсинів і отрут
Засіб захисний для деревини Кортекс Еко Біо ГОСТ 28815 – 96
Висновок Державної санітарно–епідеміологічної експертизи № 05.03.02–04/65764 від 28.10.2014р.
Посвідчення якості та паспорт безпеки Кортекс ГОСТ 28815 – 96
Обробляти засобом Кортекс Еко Біо очищену від бруду, кори, лубу, інших покриттів поверхню деревини пензлем, валиком, зануренням, розпилювачем, вимочуванням при плюсовій температурі. Не обробляти мерзлу деревину. При антисептуванні наносити Кортекс Еко Біо на поверхню в 2-3 прийоми з інтервалом 30-40 хвилин, забезпечуючи сумарну витрату без врахування втрат не менше 250 г/м2 і 80-100 кг/м3 при просоченні. Працювати в захисних окулярах, рукавичках, респіраторі. Виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Токсичність: "малонебезпечний" (IY клас небезпеки) відповідно до СН 4617 – 88 гранично допустимі концентрації (ГДК) шкідливих речовин в повітрі робочої зони. Склад: водний розчин цільових компонентів. Зберігати і транспортувати в оригінальній герметично закритій тарі виробника окремо від харчових продуктів. Пожаро-, вибухобезпечно. Утилізувати як побутові відходи. Після розморожування і перемішування властивості відновлюються. Допускається випадання осаду. Перед використанням перемішати.
УЛЬТРА
Антисептик важковимиваючий економічний
Кортекс Ультра призначений для захисту дерев'яних конструкцій від гниття, цвілі, синяви і комах – деревоточців при дії гігроскопічної, конденсаційної, атмосферної і грунтової вологи при контакті з грунтом. Кортекс Ультра слід застосовувати для обробки дерев'яних будівельних і господарських елементів, схильних до біоруйнування: зроблені з колод стіни і їх обшивки, каркаси, лаги, настили, ферми, забори, огорожі, а також як високоефективна біозахисна грунтовка перед забарвленням будь-якими ЛКМ, обшивкою вагонкою, цеглиною.
Кортекс Ультра хімічно зв'язуються з деревиною, утворюючи в ній важковимиваючу дворівневу захисну оболонку.
При дотриманні вказівок при використанні:
Термін зберігання біозахисту 20-25 років
Важковимиваючий - після обробки не потрібне забарвлення, гідроізоляція Високоефективний проти дереворуйнівних грибів
Додає деревині жовтуватий відтінок
Не виділяє шкідливих речовин, без запаху
Зберігає текстуру, не перешкоджає диханню деревини
Не впливає на міцність і склеюваність деревини
Не збільшує гігроскопічність обробленої деревини
Продукт екологічно чистий, не включає токсичних з'єднань хрому, а також не містить інших токсинів і отрут
Засіб захисний для деревини Кортекс Ультра ГОСТ 28815 – 96
Висновок Державної санітарно–епідеміологічної експертизи № 05.03.02–04/65764 від 28.10.2014р.
Посвідчення якості та паспорт безпеки Кортекс ГОСТ 28815 – 96
Обробляти засобом Кортекс Ультра очищену від бруду, кори, лубу, інших покриттів поверхню деревини пензлем, валиком, зануренням, розпилювачем, вимочуванням при плюсовій температурі. Не обробляти мерзлу деревину. При антисептуванні наносити Кортекс Ультра на поверхню в 2-3 прийоми з інтервалом 30-40 хвилин, забезпечуючи сумарну витрату без врахування втрат не менше 250 г/м2 і 80-100 кг/м3 при просоченні. Працювати в захисних окулярах, рукавичках, респіраторі. Виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Токсичність: "мало небезпечний" (IY клас небезпеки) відповідно до СН 4617 – 88 гранично допустимі концентрації (ГДК) шкідливих речовин в повітрі робочої зони. Склад: водний розчин цільових компонентів. Зберігати і транспортувати в оригінальній герметично закритій тарі виробника окремо від харчових продуктів. Пожаро-, вибухобезпечно. Утилізувати як побутові відходи. Після розморожування і перемішування властивості відновлюються. Допускається випадання осаду. Перед використанням перемішати.
ВІДБІЛЮВАЧ деревини
Відбілювач деревини
для глибокого очищення
для зовнішніх і внутрішніх робіт
Кортекс Відбілювач призначений для швидкого глибокого відбілювання дерев'яних поверхонь, потемнілих в результаті грибних фарбувань, впливу атмосферних і тимчасових факторів, сонячного УФ випромінювання, а також видалення поверхневих біопоразок різної природи.
Кортекс Відбілювач застосовують на струганих, пиляних і рубаних дерев'яних поверхнях, раніше не піддавалися обробці лакофарбовими матеріалами, всередині приміщень і на відкритому повітрі. Засіб не використовують для видалення синяви в товщі деревини. Допускається застосовувати Кортекс Відбілювач по мінеральним поверхням (бетон, плитка, камінь, черепиця, цегла та ін.) для видалення цвілі, моху, водоростей і лишайників.
При дотриманні вказівок щодо використання:
• Глибоке відбілювання деревини за рахунок посиленого проникнення
• Інтенсивна формула на основі кисне-переносногого агента
• Зберігає ефективність відбілювання при тривалому зберіганні речовини
• Не залишає хімічних опіків на оброблених поверхнях
• Оброблена деревина безпечна для людини і домашніх тварин
• Видаляє всі види поверхневого ураження деревини
• Витримує заморожування без втрати властивостей
• Не утворює висолів на поверхні
• Придатний для обробки харчової транспортної тари з деревини
• Володіє приємним лимонним запахом
Засіб захисний для деревини “ВІДБІЛЮВАЧ ДЕРЕВИНИ” ГОСТ 28815 – 96
Посвідчення якості та паспорт безпеки Кортекс Антисептик ГОСТ 28815 – 96
Кортекс Відбілювач наносять на уражені ділянки пензлем з синтетичного волокна, губкою або щіткою з витратою не менше 150-200 г / м2 і залишають впливати на 2-3 години. При необхідності обробку повторюють. Великі поверхні зазвичай відбілюють повністю по всій площі. При фарбуванні деревини раніше, ніж через 10 діб після обробки - вибілені поверхні промити водою. Засіб не використовують для видалення синяви в товщі деревини. Працювати в провітрюваному приміщенні в захисних окулярах, рукавичках, респіраторі. Виключити контакт з відкритими частинами тіла, попадання всередину. При попаданні в очі і рот - промити водою. Токсичність: "малобезпечно".
Склад: водний розчин цільових компонентів. Пожежо-, вибухобезпечно. Утилізувати як побутові відходи. Не змішувати Кортекс Відбілювач з іншими речовинами! Виключити контакт з металами! Зберігати і транспортувати в прохолодному недоступному для дітей місці. Берегти від прямих сонячних променів! Не допускати нагрівання! Термін придатності - 1 рік з дня виготовлення або більше із збільшенням норми витрати.

Жалоба на объявление

 
 

Похожие объявления

 • Пластификатор «Супер крепкий бетон» ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: «Супер крепкий бетон» используется для приготовления бетона, монолитного бетона и железобетона, тротуарной плитки, изготовления бетонных заборов и т.п., а также для заливки стяжек
  1 грн.
  Бердичев
 • Срочно продам часть старого дома. Площадь 47.9 м.Есть сарай летняя кухня с погребом огород во дворе 3 сот. Рядом школа детский сад. Недалеко от центра
  200 000 грн.
  Бердичев
 • Продам Щебень с карьера! Бердичев Предлагаем прямые отгрузки с карьеров, гранитного щебня, различных фракций (5-10мм, 5-20мм, 10-20мм, 20-40мм, 40-70мм), возможны поставки автотранспортом от 5 т. до 40 т
  120 грн.
  Бердичев
 • Мыло ручной работы из натуральных ингредиентов
  30 грн.
  Бердичев
 • Компания «МастерОК» предлагает большой выбор декоративных элементов из полистирола: – карнизы, -молдинги, -обрамление, -пилястры, -колонны, -консоли, -розетты, -декор, -купола, -ниши, -камины
  Бердичев